Brušperk - Hrabůvka 5 : 0

SK BRUŠPERK : SOKOL HRABŮVKA

5 : 0  (2 : 0)

V sobotu 7.11.2009 jsme dohrávali mistrovskou soutěž odloženým domácím zápasem s mužstvem Sokola Hrabůvka.

S 1. polovinou mistrovské soutěže jsme se loučili za velmi sychravého počasí, ale zároveň i s vědomím, že když vyhrajeme, tak titul „půlmistra“ máme doma bez ohledu na poslední dohrávku.

S tímto vědomím jsme vstupovali do zápasu, a jak se již stalo tradicí opět v pozměněné sestavě. Pro nemoc nám totiž  scházeli oba útočníci, a tak navzdory pravdě, že vítězná sestava se nemění, jsme museli postavit nový útok. Nutno říci, že jsme měli šťastnou ruku, neboť oba podali velmi dobrý výkon. Pavel Šubert podal maximálně bojovný výkon, a Matouš Pchálek se prosadil i střelecky.. Ale to trochu předbíhám.

Od úvodních minut jsme měli převahu, drželi míč a kombinovali. Ve 14.minutě jsme se ujali vedení, když se prosadil již zmiňovaný Matouš Pchálek – 1:0. Po gólu nastalo naše „tradiční“ zvolnění, a hra se opticky vyrovnala, a naší bránu neohrozil soupeř, nýbrž brankář Bobek, svými 2 také již „tradičními“ zkraty. Ve 31.minutě jsme zvýšili na 2:0, když se střelou na vzdálenější tyč prosadil Tomáš Teichmann. Za tohoto stavu se šlo do šaten.

I úvod 2 půle byl v naší režii. Ve 32.minutě se nádherně trefil z 20-ti metrů pod břevno Jirka Hofírek a zvýšil na 3:0.

Ve 45.minutě se pískala penalta v náš prospěch za hraní rukou. Míč si postavil Lukáš Červený, ale na rozdíl od předchozích zápasů přistoupil k penaltě profesorsky, a školácky ji zahodil!!

Přesto jsme i nadále měli míč ve své moci, kombinovali a chtěli divákům předvést pěknou hru. Výsledkem byl ve 48.minutě gól na 4:0, který trefil přízemní střelou k tyči Filip Volný. Tím jsme soupeře definitivně dorazili, zvláště, a zápas se již jen dohrával.

Konečný  účet nejen zápasu, ale i celého podzimu nesl podpis Pavla Perglera, který v 65.minutě překonal hostujícího brankáře, po kombinaci záložní řady – 5:0.

Sestava:

Pchálek Matouš    Šubert Pavel

(64.min.Viteker Marek)   (57.min.Niemczyk Jiří)

Bulava Lukáš  Volný Filip  Pergler Pavel  Teichmann Tomáš

(67.min.Dombrovský Filip)       (67.min.Šubert Martin)           (60.min.Šimon Vojtěch)

Hofírek Jiří  Červený Lukáš  Weiss Vojtěch

Zajac Petr ã

Bobek Lukáš

Závěrečný  hvizd rozhodčího pak ukončil nejen zápas, ale i 1.polovinu mistrovské soutěže. Nutno říci, že se nám vcelku vydařila, o čemž svědčí následující fakta:

• 1.místo v tabulce soutěže 11  -  10 – 1 – 0  56:7 31 bodů
  • 1.místo mezi brankáři s počtem vychytaných nul - 7 (z 11 zápasů)
  • Nejméně inkasovaných branek   - 7  (z 11 zápasů)
  • Nejvíce bodů v tabulce pravdy   - +16 (z 18 možných)
  • Nejvíce střelců v mužstvu    - 13 hráčů
  • Pouze 2 žluté karty

Před námi je teď zimní přestávka, kterou si kromě zimní  přípravy zpestříme halovými turnaji, ať již tradiční  Zimní ligou, nebo turnajem SMOPO 2009.

A pak před sebou máme jarní odvetnou část, a je pouze a jenom na nás, jak se na ni připravíme, a jestli na podzimní výsledky navážeme. Je to v našich silách.

Na úplný konec už jen jedno pro všechny, kteří se na výše uvedeném podíleli – DÍKY!!

Jestliže se nezmění rozpis jarní části, tak k dalšímu mistrovskému zápasu nastoupíme v sobotu 3.4.2010, od 9:00 hodin, kdy na domácím hřišti přivítáme mužstvo SOKOLA STARÁ BĚLÁ!!!