TJ Vagónka Studénka - SK Brušperk    0 : 7

VAGÓNKA STUDÉNKA : SK BRUŠPERK

0 : 7 (0 : 6)

19.9.2009 jsme zajížděli k dalšímu zápasu do Studénky. Zápas proti aktuálně 4.celku tabulky měl být opravdovou zkouškou, neboť domácí ještě neprohráli, a my jsme před zápasem opět napočítali 8 absencí!!!

Hrálo se za krásného počasí, a hráči jako by se rozhodli, že i oni si to užijí.

Do 4 minuty jsme spálili 3 vyložené šance, a dali soupeři jasně  najevo podle jakých not se bude hrát.

V 11.minutě se trefil ranou bez přípravy z 20-ti metrů Lukáš Červený – 1:0. Za další 3 minuty se prosadil Matouš Pchálek, a pojistil vedení, když se nejlépe orientoval ve skrumáži – 2:0.

Pak přišly minuty Dana Horáka. Ve 22. se prosadil střelou k tyči – 3:0, a o 3 minuty později po individuální akci zvýšil na 4:0.

V těchto chvílích jsme zápasu dominovali, soupeři nepůjčili míč, a hra se odehrávala v drtivé většině na jejich polovině.

I závěr 1.poločasu přinesl gólovou radost. Nejprve ve 31.minutě odvážně vnikl do pokutového území Matouš Pchálek, a po jasném faulu na něj se pískala penalta. Tu rutinérky střelou k opačné tyči proměnil Filip Volný – 5:0. Ve 33.minutě se prosadil svoji, skoro již typickou koncovkou Lukáš Bulava, když po krásné přihrávce mezi obránci vznikl ze strany do šestnáctky, a střelou k bližší tyči stanovil poločasový výsledek na 6:0 v náš prospěch.

Je nutno říci, že za první poločas jsme si toto vedení  plně zasloužili, neboť jsme zcela ovládli hru a dění  na hřišti, a soupeře nepustili vůbec k ničemu.

Nicméně  jsme hráče nabádali k plnému soustředění i pro druhý poločas, neboť v minulosti jsme se již několikrát přesvědčili, že uspokojení může být ošidné. A i když k uspokojení nedošlo, přeci jenom hráči podvědomě „ubrali plyn“. I nadále jsme měli hru ve své moci, ale důraz v koncovce již nebyl takový jako v 1.půli.

A tak po přestávce jsme se střelecky prosadili pouze jednou, a to v 56.minutě, když Dan Horák zkompletoval svůj hattrick střelou podél brankáře – 7:0.

Poté  byl již zápas dohráván v klidu, z něhož vybočil pouze velmi ostrý zákrok domácího obránce na Matouše Pchálka, který byl po zásluze oceněn žlutou kartou.

Do hry tak zasáhli i střídající hráči Petr Lyčka, Vojta Šimon, Jirka Niemczyk a Vojta Hofírek. Poslední dva jmenovaní si tak odbyli premiéru v mistrovském zápase starších žáků!!

Závěrečný hvizd rozhodčího tak potvrdil zisk dalších 3 bodů. Pozitivem je i skutečnost, že se nikomu nic nestalo, a že na listinu marodů již tak rozsáhlou nepřibyla další jména.

Sestava:

Pchálek Matouš   Horák Daniel

(63.min. Šimon Vojtěch)      (57.min. Niemczyk Jiří)

Bulava Lukáš  Volný Filip  Pergler Pavel  Teichmann Tomáš

(46.min. Lyčka Petr)

Hofírek Jiří  Červený Lukáš  Zajac Petr ã  Weiss Vojtěch

Bobek Lukáš

(64.min. Hofírek Vojtěch)

Před námi je další mistrovský zápas, který sehrajeme 27.9.2009 v 9:00 hodin na hřišti v Pustkovci, a další úkol – potvrdit tyto tři body i v dalším zápase.

Vzhledem k vývoji v tabulce si ztrátu prostě NEMŮŽEME DOVOLIT!!!!